Leshohet lokali me qira

Shitet nga: Hasan Jakupi Dje 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
LESHOHET LOKALI ME QIRA
LOKALI ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE
KA SIPERFAQE 45 m2
POSEDON 2 HYRJE DHE 1 WC

tel. 045 200 110
viber: +37745200110

.
.


TAG:
.
.
.

.
.

.

banes
m2
lokal
lokali
qira
jepet
Çira
iphone
samsung
macbook
mac book
apple
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim