Leshohet zyra 300m2 me qira ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Omega 19 Tet 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Leshohet zyra 300m2 me qira ne Bregun e Diellit komplet e renovuar.
Zyra eshte dy kateshe ka rreth 300m2, ka nje hapsir per konferenca, 5 hapsira pune, 3 banjo, dy garaza, parkim te mjaftushem dhe oborr para objektit.
Zyra eshte e pershtatshme per çdo lloj veprimtarije.
Çmimi i qirase eshte 2500euro. Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim