Lokal me Qira 180m2 në Kompleksin Riera, Kalabri

Shitet nga: iBuy Kosova 12 Krr 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 440 EUR

Adresa: Lagja Kalabri, Kompleksi RIERA
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lëshohet lokali 180m2 me Qira në Kompleksin Riera që gjendet në lagjen Kalabria.

Lokali është në katin përdhesë me pamje kah rruga kryesore që çon për Vetërnik.

Lokali ka 1 njësi dhe 1 banjo.

Është i parregulluar, për t’i lënë hapësirë qiramarrësit që t’a rregullojë sipas nevojës dhe dëshirës që ai ka.

Lokali është i përshtatshëm për të gjitha veprimtaritë.

Dokumentacion i rregullt pronësor.

Cmimi: 8 Euro/m2 apo 1440 Euro/muaj i negociueshëmNr.Kontaktues: 049257007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim