Lokali me qira Pejton

Shitet nga: Trim Dje 07:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Pashko Vasa
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet ne qytezen Pejton,rruga Pashko Vasa nr.14 , afer hotel Royal dhe Hotel Prishtines.Mund te perdoret per çdo destinacion: zyre afariste,lokal per biznis te vogel,qender komunikimi etj.Zyra ka katin e pare prej 35 metra katror dhe nenkulmin gjithashtu 35m katror.Ne katin e parë lokali nuk eshte i ndare.Nderkaq nenkulmi ka 2 zyre.Si kati i pare ashtu edhe i dyti kan pajisje: Air condition,ujë,ndriqim dhe jane me nje shije me te veçantë.
Lokali eshte ne dispozicion prej 1 Majit 2015.Mund te kontaktoni ne telefon : 049-143-993 dhe 044-143-993.
Çmimi eshte i negociueshem...dhe shume i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim