Shitet dhe ipet me qira lokali në Prishtine

Shitet nga: Riad 23 Sht 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Shitet dhe ipet me qira lokali ne Emshir
Lokali gjendet në EMSHIR,
Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star
Sipërfaqe: 66 m2
Kati: Përdhesë
Lokali Posedon:
- Parking para Objektit dhe para Lokalit
- Parking nëntoksor me pagesë
- Uje 24 H
- WC
- Nxemje Qendrore
- Kamera Sigurie
- Sigurim Fizik 24h
- Gjelbrim
- Kënd për Fëmijë
- 2 Pishina
- Pastrimi i oborrit, kopshtit, objektit, parkingut bëhet çdo ditë.
Cmimi i qirase : 400 euro
cmimi i shitjes :100000 euro
per ma shum na kontaktoni n 044206909
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim