ZYRE ME QIRA ULPIANE 57M2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS 19 Sht 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
ZYRE ME QIRA ULPIANE 57M2 450€

LOKACIONI: ULPIANE, NE RRUGEN KRYESORE DHE DYTESORE
SIPERFAQJA:57M2
QIRAJA: 450€

VEREJTJE: E RENOVUAR KOMPLET

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim