Zyre 100m2 me qera prapa teatrit kombetar Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Sot 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ka 3 njesi dhe ndodhet ne katin e pare.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim