Bebe capuchin majmunët

Shitet nga: osasouna 10 Sht 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Këto foshnje majmun janë rritur në shtëpinë tonë dhe dora ushqyer nga mua dhe fëmijët e mi. Ne u japim atyre vëmendje më të shkëlqyer. Ata janë të gjithë të gatshëm për të lënë në 16 javë i vjetër dhe ata janë shumë të shëndetshme, dore trajnuar dhe zbutur dhe ngrënësit shumë të mira. Ata kanë qenë veteriner kontrolluar dhe do të vijë me një rekord mjekësor. Pets vijnë me pajisje pets` si batanije, pelena, dresses, lodra, kits motorino dhe disa lëndëve ushqimore fëmijë majmun. Ata do të bëjnë shokët e mrekullueshme në shtëpinë tuaj. anijeve është e mundur. Personat e interesuar duhet të më kontaktoni për më shumë informacion kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim