Inkubator, zogj, gjela, pula, veze

Shitet nga: Venhar Dje 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesmi inkubatorin e improvizuar manual i zen rreth 300 ve te pulave, ka vendet e veçanta edhe për veze me te mëdha si te gusave e qurave, shpenzon jasht zakonisht pak çmimi 180€.

Bejme edhe inkubimin e vezeve te ndryshme çmimi për qelje (prej 1 deri në 88 vezë) është 45€. Sasia e dytë (prej 89 deri në 176) është plus 35€, që i bie 45+35=80€ deri në 176 copë, mbi ketë sasi për çdo 1 deri në 88 vezë çmimi është plus 25 euro.
Kapaciteti i inkubimit është 528 + 528.

Vërejtje: Çmimi është në sasi të inkubimit të vezëve e jo në qelje të zogjëve.

Te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne permes emaillit dhe numrit te telefonit + Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim