Inkubator

Shitet nga: Venhar Dje 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesmi inkubatorin full automatic (i përdorur) për 528 vezë çmimi 490€.

Bejme edhe inkubimin e vezeve te ndryshme çmimi: për sasinë e parë (prej 1 deri në 88 vezë) është 45€. Sasia e dytë (prej 89 deri në 176) është 35€,
që i bie 45€ (sasia e parë prej 88 vezëve) + 35€ (sasia e dytë prej 88 vezëve) = 80€ deri në 176 vezë
Mbi ketë sasi (176 vezë) për çdo sasi (prej 1 deri në 88 vezë) çmimi është plus 25 euro.
Kapaciteti i inkubimit është 528.

Vërejtje: Çmimi është në sasi të inkubimit të vezëve e jo në qelje të zogjëve.

Te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne permes emaillit dhe numrit te telefonit + Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim