Vez dhe zogj pulav extra

Shitet nga: besi 16 Krr 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim vez dhe zogj te pulav ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim