Apkant 9 metra i perdort ne gjendje pune.

Shitet nga: daut 01 Shk 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet apkant 9 metra hidraulik ne gjendje pune te mir
edhe elektronik
emajli .... jeta -1968@hotmail.com
fejzbuk ..Daut Xhigoli Brahimi
tel.. viber...0038971567353
Makina gjendet ne Shkup
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim