Makinë lavatrice profesionale

Shitet nga: Alma BP 05 Sht 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Për shitje makinë larëse profesionale

Electrolux W3180H

- 18 kg
- 900 rpm tjerr lartë
- Ngrohje elektrike (18 KW)
- Shërbim plotësisht dhe testuar
- Made në Suedi

Ne kemi 2 njëjtat makina në magazinë.

Ju lutemi të na kontaktoni për informata.

Ne jemi të vendosur në Maqedoni

Ne kemi shumë të ndryshme larje makina, tharëse dhe pranga për shitje.

Për hotele, restorante, spitale, lavanderi, pastrim kimik dhe bizneseve të tjera.

Email jonë - info@alma-bp.mk
www.alma-bp.mk

+38971377877 (vetëm anglisht dhe serbisht) - Viber & WhatsUp

Të fala

makinë larëse, tharëse, lavanderi, pastrim kimik, Lavatriqe industriale, profesionale, washing machine, lavanderia lavatrice hekuri hekur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim