Makinë qepëse industriale

Shitet nga: Beni 29 Gsh 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Ka sistem dy gjilpëresh mund te bllokohet njere dhe te punojë me nje gjilpërë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim