Makineri per punime llamarine

Shitet nga: albin 07 Dhj 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet makineri per mbuloj me dy procese , kthen nga 0.2 mm deri ne 0.8mm trashesi me shpetesi 25 per minut me punim automatik hidraolik.permasat 6.5m &1.6&1.4. super gjendje. makineria ndodhet ne shqiperi PESHKOPI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim