Panella motorra per komora

Shitet nga: Besnik 28 Nën 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes motorra per komora 4 copa ne gjendje te mir panella dyre per komora per ma shum telefononi ne 044444915
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim