TERMO NXEMSE 3.5 ELIND

Shitet nga: Alush 04 Mar 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
SHITET ELIND 3.5 NE GJENDJE TE MIRE TEL044257840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim