Autolarje pishtole shllafa dizne etj

Shitet nga: Din 22 Qer 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
049145804 autolarje dhe paisje te autolajev te sapoardhura nga gjermania ne gjendje shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim