MAQINEN PER VULLKANIZER

Shitet nga: ARIANIT 08 Nën 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh

SHHES MAQINEN PER VULAKANIZER PERMRENA QELET DERI 17 COLL PERJASHT DERI 20 COLL

TEL 044 647 279 +VIBER +377 045 207 664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim