Shtrydhse FRUTASH Felix Freshy 800W

Shitet nga: Karcher 17 Pri 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shitet Shtrydhese Frutash FelixFreshy 800W me dy shpejtsi, pak e perdorun ne gjendje te mir
kutia e zez e mbeturinave nga frutat esht e huazuar nuk esht e sajna po kryn pun mir.

Qmimi esht 45 euro

044 240419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim