Vullkanizer

Shitet nga: Mili 19 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shiten komplet mjetet qka duhet per vullkanizer vetem me fillu me punu jan komplet mjetet prej gjilpanes deri te tegat
Nuk ndahen te gjitha jan ne rregull
demonterka
ballanserka
dizhalica
maqina per drejtimin e fellnev
kopresori
+37744180231 VIBERNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim