shiten kto mjete

Shitet nga: azem 16 Dhj 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes kto mjete si aparat saldus. Aparat per fikjen e zjarrit. Cerkullar. Gjenerator etj etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim