Inventar per sallon ondulimi

Shitet nga: Burim 27 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shitet komplet inventari per sallon ondulimi

per me shume shih fotot dhe kontakto ne:
+37744732661
+38649187164

qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim