Paisje te reja masazhi CERAGEM me Garancion

Shitet nga: paisje masazhuese 14 Nën 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Ofrojë paisje masazhuese me gurë

Paisja Masazhuese me gurë JADE(Zhade) = 600€

Linku se si përdoret paisja masazhuese: http://ceragemindia.in/CeragemCpmpactUse.aspx

PAISJET JANE TE REJA DHE KANE GARANCION.


Paisja masazhuese shëron shumë sëmundje.

-Kokëdhembjen,pagjumësinë,të ftohtit,hipertensionin,amnezinë,epilepsinë;
-Alergjinë,sëmundjet e veshit,të pamurit,aknet;
-Astmen,bronkitin,sëmundjet e qafës,sëmundjet tiroide,sëmundjet e zemres;
-Te ftohtit epidemik,tuberkulozin,ethet,anemin,ulceren,gastrititin;
-Reumen,infertilitetin,uremin,diarren,sëmundjet toksike,sëmundjet e shpinës:
-Largon stresin,lodhjen dhe plogeshtine;
-Ngrit imunitetin në organizëm,pastron gjakun;
-Zvogëlon sheqerin dhe yndyrën(kolesterolin) në gjak,si dhe bën shërimin e shumë sëmundjeve të tjera;


Tel. Viber 0037744428132
0037744114239Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim