Sauna per 2 persona

Shitet nga: Sauna 05 Krr 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Eshte ne gjendje te rregullt , shum pak e perdorur posedon kasetofon dhe tastier digjitale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim