Sauna

Shitet nga: Dini 27 Gsh 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Eshte ne gjendje shume te mire, posedon tastier digjitale dhe kasetofon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim