Shtrat depilimi

Shitet nga: Ervina 02 Pri 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shtrati eshte shume i ruajtur dhe shume pak thuajse fare i perdorur.
Eshte i nalte pra i pershtatshem per pune, efikas dhe pjesa ku vendoset koka edhe mund te shtrihet komplet.
Gjatesia eshte e mjaftueshme 1.80 cm.
Cmimi i pandryshueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim