Aparat per pallaqinka

Shitet nga: Kastriot 02 Qer 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aparat per pallaqinka modeli i fundit i perdorur shum pak i pershtatshem per hapsira jasht ku frekuentimi i njerzve esht i madh dhe per lokale i let per tu perdor dhe shum efikas.kam dhe receten e brumit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim