Furra miksera per hoteleri

Shitet nga: Gastro24 24 Shk 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shesim paisje per hoteleri furra miksera skara tavolina pune ferteza vitrina tegjitha paisjet per gastronomi pranojm porusi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim