Furra profesionale per pizza është 2 kate

Shitet nga: enis 13 Shk 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   2 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
100×60. Njani kat 100×60 tjetri asht ne gjendje shume te mire. Zanolli italy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim