Inventar per hoteleri restorante kafiqa lokali 2

Shitet nga: Agroni 06 Krr 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
friza;00 frigoriger bardhe TELEFUNKEN (ka 2 vyet garantcion),krijues akull,mixer,mikroval, rekllama auba shum send te ndrydhme tha jan bler te reja dhe me qmim te lart por shiten shummm lir qmime shum tevolitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim