Paisje per Restaurant

Shitet nga: Bajram Bahtiri 01 Krr 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 840 EUR   3 155 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furra per 8 pica 2 kateshe, Dimezjonet Gjersia dhe Gjatesia Mbrenda 60x60, Gjersia dhe Gjatesia jasht 100x78.
Tavolina 10 copa 70x70.
Tavolina 5 copa 80x80, dhe 2 copa 120x80
Karrika 2 ngjyrshe 35copa

Furra Picav - 670 EUR
Tavolinat -810 EUR
Karrikat - 1225 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim