Paisje per hoteleri furra miksera grilla etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: gastro 24 25 Mar 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Gastro24 shesim paisje per hoteleri te inportura nga itali furra per pica mikser skarra shporeta me plin tavolina punr ferteza enlarse miksera per embelsira furra per embelsira me avull te ne mund ti gjeni gjitha paisjet per gastronmi jumorpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim