Shes Inventar

Shitet nga: Aa. 13 Jan 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes, karrika, dhe tavolina me qmim të volitëshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim