TOSTERA

Shitet nga: Nexhat 11 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE .

044 205 539

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim