Karika per zyre

Shitet nga: Karika 13 Jan 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
shes karika per zyre me shumic dhe pakic jan ne gjeje shum te mirr karikat jon ble te reja shum pak te perdorura...

me shumic 35euro, pakic 40euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim