Tavolin dhe karrika per zyre

Shitet nga: afrim 11 Qer 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për zyrë
shiten tri karrika dhe tavolina , ma shum thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim