plloter Mimaki jv3

Shitet nga: Milot 03 Mar 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Plloter Mimaki jv3 ne gjendje super, shum pak te kaluara dhe koka e reja.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim