''Austria''Parket bejm renovim komplet te objek..

Shitet nga: Arlind Sot 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Austria Parket bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knauf .Fasad ,termoizolim,qeramik,hidroizolim,,laminat ,parket glet, rregullimin e kornizave dritareve , instalimin e ujit ,nivelizim masiv ,si dhe gdhendja e parketit te vjeter.
Ne edhe punojm ne rajonin:Prishtin, Fush Kosove,obiliq,Lipjan
Firma Austria Parket eshte firm e specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune.
Numrat janë:044 183 126 dhe 049 455 713
Ju Faliminderit per Mirkuptim
Numri 044 183 126 dhe numri i Viber +37744183126


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim