FASADER ALBI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi 26 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
KRYEJM KETO PUNE

BEJM RENOVIMIN E SHTEPIJAVE BANESAVE MBRENDA DHE JAHSTE RREGULLIMIN E TYRE SI DHE IZOLIMIN MBRENDA DHE JAHSTE TERMOIZOLIMIN NE MENYR PROFESJONALE TE GJITHA DEKORIMET NGA

GIPSI
STIROPORI
AMSTRONG
KNAUF
GLET LAJM NEKETE NR viber. 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIR KUPTIM
SUVATIM
NGJYRA
LLAMINAT
RRYME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim