''INSTALIMIN E UJIT , QERAMIK, HIDROIZOLIM , KAN..

Shitet nga: instalimin e ujit 10 Dhj 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm Instalimin e Ujit , Qeramikes ,Hidroizolimit , Kanalizim ne menyr profesionale me nje pervoj te gjatë pune Faliminderit per Telefonat. Numri 049 455 713 dhe 044 962 603 dhe Viber +37744962603
Flm Per Mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim