Moler

Shitet nga: tahir Sot 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
nje banes afer 100 metra katror lyhet me polikollor mrenda dite,
kemi ekipin profesional ne ket lemi
kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma tuaja
Puna bahet mir dhe pastert
ofrojm kataloge ngjyrash,
te ghitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike
gjindem ne prishtine info 044 29 69 33>
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim