RENOVIME E BANESAVE DHE SHTEPIJAVE TERMO ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi 21 Mar 06:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera

KRYEJM KETO PUNE

BEJM RENOVIMINE BANESAVE SI DHE TERMO IZOLIMIN E TYRE MBRENDA DHE JASHTE SI DHE TE GJITHA DEKORIMET
GIPSI
KNAUFI
AMSTRONG
GLET LAJM NE KETE NR 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PE R MIR KUPTIM
NGJYRA
SUVATIM
RRYME
LLAMINAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim