MOLER PROFESIONALIST

Shitet nga: taha moler 16 Mar 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhoma, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
kemi ngjyra te kualitetit shumë te preferuara per dhoma
te ghitha ngjyrat colors i bejm ne mënyr kompjutorike,
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë.
. mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim