Moler 0.50 m² 044878728

Shitet nga: Afrim 25 Shk 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE TË MUREVE 0.50 m²
OFROJM SHERBIME PËR NGJYROSJEN E BANESAVE SHTËPIJAVE LOKALEVE ZYREVE ETJ
KEMI NJË EKIP SHUM TË MIR ME PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET PO ASHTU NUK BËJM PIKJEN E DYSHEMES SANITARIS APO MOBILEV TJERA TË GJITHA IZOLOHEN DHE NUK MUNDEN ME U PIK PO ASHTU PUNOJM FASADA TË MBRENDSHME KNAUF LLAQE ETJ NA KONTAKTONI EDHE DO BINDENI NË SHERBIMET TONA JU MIRPRESIM .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim