Moler profesionalist / Ngjyrosje / Rinovime deko..

Shitet nga: moler 21 Qer 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Moler, colors profesionalist bejm ngjyrosjen me polikolor te banesave, dhomave, lokaleve, mureve, etj. si dhe rinovime etj,
Po ashtu punoj edhe me dizajne sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
ofrojm katalogje ngjyrash,
gjindemi ne prishtine info.....................044 - 296-933 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim