RENOVIM KOMPLET -Ngjyrosje Profesionale 0.50 cen..

Shitet nga: Renovim Komplet Sot 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm Ngjyrosje Profesionale 0.50 cent Fasad,Glet,Keramik,Ujë dhe Renovim Komplet dhe Termozilim
Numri 049 455 713 dhe 044 962 603 dhe Viber +37744962603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim