rregullimi i oborreve me kubza te betonit (KOCKA)

Shitet nga: ameri Dje 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
bejme montimin e kubzav te betonit dhe ngjeshjen e temelav mund te na vizitoni edhe ne facebook bina-com bina-com tel 044767070 044814461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim