Furra familjare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi com 09 Pri 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
punojm furra familjare me qmime te volitshme. Per ma shum info kontaktoni ne viber +37745412563 ose 044/827/110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim