Rregullimi dhe mirmbajtja e kopshteve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi com Dje 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejme frezimin livrimin e arave me kultivator mbjelljen e barit rrafshimin e dheut mbjelljen dje kultivimin e pishave,lulave dhe murit gjalle e shume e shum rregullime tjera. Per ma shum info kontaktoni ne viber +37745412563 ose 044/827/110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim